Rüyada sırtını ısırmak

Rüyada sırtını ısırmak maaşının artacağına, koltuğunun da yükseleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, maddi zarara gireceğine tabir olunur.

Rüyada sırtını ısırmak gördüyseniz:

  • Bir insan istemeden önce vermesini bilmelidir.

Rüyada sırtını ovmak tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına yorulur.

Rüyada sırtını ısırmak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hakkını yedirtmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sırtını yıkamak uzun yıllardan beri hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, kişinin şifaya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sırtını kesmek size kötülük düşünen dost görünümlü bir düşmana, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada oğlunun sırtını görmek bunların devlet kapılarından geçeceğine, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sırtını kaslı görmek esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada köpeğin sırtını kaşımak mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, şansının açılacağına ve artık daha rahat bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada bir kadının sırtını görmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına işaret etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.