Rüyada sivilce sıkıp patlatmak

Rüyada sivilce sıkıp patlatmak hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, maddi kayıpların sona ereceğine, özlemlerini bitireceğine, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, neşe ve sağlıkla geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sivilce sıkıp patlatmak gördüyseniz:

  • Yapacağınız değişiklikler veya belli bir organizasyon, düzenleme veya plana vereceğiniz destek yakınlarınızdaki kişilerin yararına olabilir.

Rüyada sivilce sıkıp patlatmak ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada sivilce sıkıp rahatlamak hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada sivilce sıkıp akıtmak yaşanan herşeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına inanılır.

Rüyada sivilce sıkıp irin çıkarmak hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, kötü kimselerle bir olup, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına işarettir.

Rüyada sivilce sıkıp kanatmak kazancın artacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada göğsünden sıkıp süt gelmesi sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına inanılır.

Rüyada portakal suyu sıkıp içmek emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına işarettir.

Rüyada diş sıkıp kırmak bol kazanç getireceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, derin bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.