Rüyada siyah boğa görmek

Rüyada siyah boğa görmek oturduğu yerden yeni bir yere taşınacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir süre içinde ve herhangi bir zarar görmeden kurtulacağına, en kısa zamanda tüm sıkıntılardan kurtulup elinizin bollaşacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah boğa gördüyseniz:

  • Yeni girişimlerde bulunmanız veya tavır takınmanız fırsatlar fırsatların önünü açabilir.

Rüyada siyah boğa görmek huzursuzluklar ile boğuşacağına, sorunların kısa zaman içinde zorluk çekmeden çözüm bulacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada siyah bir boğa görmek eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, işlerinde bir aksama yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah boğa ile konuşmak endişe veren durumların düzeleceğine, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki siyah boğa görmek üzeceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada siyah boğa kovalaması iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, galibiyet kazanacağına rivayet eder.

Rüyada siyah boğa sevmek yönlendireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah boynuzlu boğa görmek hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük siyah boğa görmek çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, hastalıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments