Rüyada siyah deve kuşu görmek

Rüyada siyah deve kuşu görmek kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine, bu sayede rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına işarettir.

Rüyada siyah deve kuşu gördüyseniz:

  • Belli planları değiştirmek ya da uygulanması için ısrarcı olmak, farklı şekilde yorumlanmanıza neden olabilir.

Rüyada siyah deve kuşu görmek elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, göğün sallandığını görmesi, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada deve kuşu yakalamak her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada deve kuşu eti yemek hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada deve kuşu ölüsü görmek bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve allah’a şükredecek durumlara geleceğine yorulur.

Rüyada deve kuşu yumurta görmek çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yavru deve kuşu görmek çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine alamet eder.

Rüyada deve kuşu yumurtası görmek olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada deve kuşu hediye almak yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, dertlerin son bulacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments