Rüyada siyah görmek nedir

Rüyada siyah görmek nedir kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, kazancın gittikçe azalacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına inanılır.

Rüyada siyah görmek nedir gördüyseniz:

  • Hangi konuya ağırlık vermeniz gerektiğine doğru karar vermelisiniz.

Rüyada siyah saçlı siyah gözlü bebek görmek borçların kısa sürede ödeneceğine, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine inanılır.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah siyah köpek görmek maddi durumun düzeleceğine ve sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine yorulur.

Rüyada siyah elbise siyah ayakkabı giymek çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada siyah yılan ve siyah köpek görmek zor ve kötü günler geçireceğine, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına işarettir.

Rüyada siyah siyah kusmak istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına işarettir.

Rüyada siyah it görmek iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah küt saç görmek tarafsızmış gibi görünen bir kişi yüzünden sahip olunan saygınlığın yitirileceğine, kendi şansını kendi yaratacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments