Rüyada siyah kedi konuşması

Rüyada siyah kedi konuşması düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, maddi olarak güç kaybedeceğine, bu nedenle de zorluklarla mücadele etmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kedi konuşması gördüyseniz:

  • Evliyseniz bile eşinizle her türlü gerilimden kaçının, yatın erkenden uyuyun.

Rüyada siyah yılan ve siyah kedi görmek daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, daha geniş rızık elde edeceğine, saygınlığının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah kedi yavruları sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah kedi ile konuşmak maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada siyah kedi boğmak maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına alamet eder.

Rüyada siyah kedi saldırması sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada eve siyah kedi girmesi iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, hayırlı bir yoldan gidilmesi ile zor gibi görünen bir işin hızlı bir şekilde yapılacağına işarettir.

Rüyada siyah kedi emzirmek huzurun ve sükûnetin geleceğine, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine rivayet eder.

Rüyada siyah kedi yıkamak yaptığı işte her zaman en iyisi olmak için çabalayacağına, çaresiz durumlara düşeceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments