Rüyada siyah zeytin görmek ve yemek

Rüyada siyah zeytin görmek ve yemek kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, ardından sevdiği bir kişi ile dünyaevine gireceğine, işlerinin yolunda gideceğine, şansının hep açık olacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah zeytin görmek ve yemek gördüyseniz:

  • Daha sonra karşınızdaki insanın sevgisini kazanınca, onu kontrol etmeyi düşünün.

Rüyada zeytin ağacında siyah zeytin görmek kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kendini yerlerden yerlere vurup kahredeceğine işaret eder.

Rüyada siyah zeytin ve yeşil zeytin görmek ancak bu kazancın yeteri kadar uygun bir yere ve doğru bir şekilde aktarılamamasından ötürü çok büyük sorunlar yaşanacağına, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına tabir olunur.

Rüyada zeytin ağacından siyah zeytin yemek her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, özgüveninin artacağına delalet eder.

Rüyada siyah zeytin yeşil zeytin görmek ferahlığa çıkılacağına, tartışmaların sona ereceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada yeşil zeytin ve siyah zeytin görmek dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına yorulur.

Rüyada kurtlanmış siyah zeytin görmek kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, yaşam kolaylığı içine gireceğine inanılır.

Rüyada bir tepsi siyah zeytin görmek elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına alamet eder.

Rüyada siyah zeytin yerken görmek yine deyim yerindeyse onun yar ve yardımcısı olacağına, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments