Rüyada soğan görmek kuru soğan

Rüyada soğan görmek kuru soğan kurulu bir düzenin sağlanacağına, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına, yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, yaşamını daha iyi planlayacağına, kazanılan başarılar sayesinde ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, zor durumların biteceğine, hayırlı günlerin geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına inanılır.

Rüyada soğan görmek kuru soğan gördüyseniz:

  • Kim ne düşünürse düşünsün aldırmayın.

Rüyada soğan görmek kuru soğan yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malvarlığının çok daha artacağına alamet eder.

Rüyada mor kuru soğan görmek bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, çok başarılı adımlar atacağına işarettir.

Rüyada çok kuru soğan görmek onun zamanını çalacağına, kazalardan, belalardan korunacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir tane kuru soğan görmek kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, bilmediği bir durumla baş başa kalarak zor günler atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada kuru soğan görmek ne demek ferahlığa çıkılacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına işaret eder.

Rüyada tarlada kuru soğan görmek kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada rendelenmiş kuru soğan görmek ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına inanılır.

Rüyada çuvalda kuru soğan görmek sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kazancının ve zenginliğinin artacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.