Rüyada soğukluk

Rüyada soğukluk sevdiği insanların olacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kendisini aşan işlere kalkışacağına, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, hayırlı kapıların açılacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, ilim irfan öğreneceğine ve âlim kişilerden sayılacağına işarettir.

Rüyada soğukluk gördüyseniz:

  • Oldukça hevesli bir girişimci olarak görünebilirsiniz.

Rüyada soğukluk sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada soğukluk toplamak arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine işarettir.

Rüyada soğukluk görmek hayır getirecek noktalara gelineceğine, zorlukların baş göstereceğine inanılır.

Rüyada soğukluk hissetmek verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada soğukluk otu görmek iş için gurbete gidileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments