Rüyada sol kaşının dökülmesi

Rüyada sol kaşının dökülmesi sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, manevi olarak bir rahatsızlık yaşanacağına, kazancının her gün daha fazla artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine işarettir.

Rüyada sol kaşının dökülmesi gördüyseniz:

  • Belli bir amaç için çalışmanız, içinizdeki iyi şeyleri çıkartan kişilerle tanışmanızı veya karşılaşmanızı sağlayabilir.

Rüyada kaşının alınması rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaşının yarılması geniş bir ev satın alacağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaşının sararması bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına, ticarette öne geçeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına inanılır.

Rüyada sol kaşının dökülmesi çekilen sıkıntıların son bulacağına, daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine tabir olunur.

Rüyada bir kaşının olmadığını görmek verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine bu sayede güzel günler yaşayacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kaşının çıktığını görmek zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada iki kaşının olduğunu görmek uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine ve engellerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ kaşının olmadığını görmek kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.