Rüyada sol omuzdan öpülmek

Rüyada sol omuzdan öpülmek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, hayatının da düzene gireceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, çok üzüleceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, işlerin bir anda azalacağına, rahat edeceğine, mutlu ve sağlıklı olacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, sıhhat ve moral bulacağına tabir olunur.

Rüyada sol omuzdan öpülmek gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun ev ya da işinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz.

Rüyada sağ omuzdan vurulmak ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına rivayet eder.

Rüyada omuzdan öpülmek elinde olan bir miktar paranın yakın bir zaman içinde gereksiz bir şey için harcanacağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine yorulur.

Rüyada sol omuzdan öpülmek sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine, hızlanacağına, işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada omuzdan kıl koparmak yeni bir ortaklık kurulacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına işarettir.

Rüyada omuzdan vurulmak ne demek hedeflerini tutturmayı başaracağına, malının ve kazancının tam olacağına tabir olunur.

Rüyada omuzdan iğne vurulmak sonu hoş olmayacak bir yolculuğa, ahlakından vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada omuzdan kurt çıkması sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada köpeğin omuzdan ısırması emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments