Rüyada son parasını vermek

Rüyada son parasını vermek mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına, lüks şekilde yaşayacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına işarettir.

Rüyada son parasını vermek gördüyseniz:

  • Ailevi ilişkilerinize gereken ilgiyi göstermeniz gerekiyor.

Rüyada son parasını vermek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına alamet eder.

Rüyada parasını kaybetmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine delalet eder.

Rüyada parasını bulmak dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada annenin parasını saymak kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, evdeki birinin yolculuk yapacağına delalettir.

Rüyada kendi parasını görmek insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının parasını çekmek kendisine ulaşmak, yardımcı olmak isteyen yakınları ile iletişim kurmak yerine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, birçok firmadan iş teklifi geleceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşının parasını çalmak her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşın parasını çalmak yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, duyguların karşılık bulacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments