Rüyada sürekli namazının bozulduğunu görmek

Rüyada sürekli namazının bozulduğunu görmek çok büyük ve anlamlı çalışmaların yakın bir zamanda gerçekleştirilerek çok büyük kazançlar elde edileceğine, eline geçen her fırsatı değerlendirerek toparlanmak istese de bir türlü başaramayacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine, işlerinin açılacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına işarettir.

Rüyada sürekli namazının bozulduğunu gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişileri korumanız gerekiyor.

Rüyada sürekli namazının bozulduğunu görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına, iftiraya uğrayacağına işaret eder.

Rüyada namazının bozulduğunu görmek keyfin ve huzurun yerinde olacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine işarettir.

Rüyada sürekli orucunun bozulduğunu görmek sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına ve bu kişinin sağlığının yakın zamanda allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine alamet eder.

Rüyada cuma namazının bozulması çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, nerede hata yaptığını düşünerek, akıllıca adımlar atmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada öğle namazının ilk sünnetini kılmak iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine rivayet eder.

Rüyada öğlen namazının farzını kılmak çok kötü hissedileceğine, mutlu ve huzurlu olacağına rivayet eder.

Rüyada ikindi namazının kazasını kılmak mevcut düzeninin de kişiyi çok mutlu etmeyeceğine, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine delalettir.

Rüyada kendi cenaze namazının kılınması verilen emeklerin karşılığını bulacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.