Rüyada suya batmadan yüzmek

Rüyada suya batmadan yüzmek kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına rivayet eder.

Rüyada suya batmadan yüzmek gördüyseniz:

  • Fazla özgürlük merakı tuhaf durumların oluşmasına neden olabilir.

Rüyada suya batmadan yüzmek çok zor durumlardan neredeyse en zirveye çıkılacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, sonunda tahmin edilenden daha büyük bir sıkıntıyla yüz yüze gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada suya batmadan durmak itibar, makam ve söz sahibi olacağına, onu uyaracağına delalet etmektedir.

Rüyada suya batmadan yürümek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada suda batmadan yürümek ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada denizde batmadan durmak elinin de bolluk ve bereket göreceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bataklıkta batmadan yürümek ticaretinin de bozulmayacağına, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına işaret eder.

Rüyada denize batmadan yürümek asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına tabir olunur.

Rüyada denizin üzerinde batmadan yürümek maddi anlamda rahatının daimi olacağına, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments