Rüyada suya düşen birini kurtarmak

Rüyada suya düşen birini kurtarmak maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, hiç beklemediği bir ihanet ile karşılaşacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, ona yardımcı olacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalettir.

Rüyada suya düşen birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Yapılması gereken değişiklikler varsa, daha sessiz sedasız halledilmesinde fayda var.

Rüyada suya düşen birini kurtarmak sürekli ağlamaklı olacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına alamet etmektedir.

Rüyada bulanık suya düşen birini kurtarmak cebinin para göreceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine delalettir.

Rüyada çamurlu suya düşen birini görmek iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada kirli suya düşen birini kurtarmak yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine işaret eder.

Rüyada suya düşen birini görmek büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada arabayla suya düşen birini görmek büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada suya düşen birini kurtardığını görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, daha fazla gelir ve mal elde etmek için hatalı, yanlış ve kötü yollara sapmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada suya düşen araba iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, işlerinden belirsizlik olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Metin

Ben şöyle bir rüya gördüm ben yürüyordum bir anda arkamdaki araç suya doğru düştü ben koştum araba batmadan onları çıkardım bana senin yüzüne oldu sen suçlusun felan dediler ama bir kadın da vardı o hiç konuşmuyordu sadece bana bakıyordu