Rüyada takke dağıtmak

Rüyada takke dağıtmak iş hayatında günah işleyeceğine, başarısının düşeceğine, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya, elindekileri de kaptıracağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, eş, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada takke dağıtmak gördüyseniz:

  • Eski bir arkadaşınız eskiden bahsettiğiniz bir plan veya projeyi gerçekleştirmenize yardım edebilir.

Rüyada takke şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada takke kaybetmek evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, herşeyin fazlasına kavuşacağına inanılır.

Rüyada yırtık takke yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada takke dağıtmak hayat standartlarının yüksek olacağına, sıkıntıların son bulacağına, işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada birine takke vermek borcunun da hafifleyeceğine, zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada büyük takke takmak işlerini yoluna koyacağına, bu sayede çok büyük kazanç elde edeceğine, hayata küseceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil takke görmek çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada beyaz takke takmak aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, arka arkaya pek çok aksilik ve zorluk ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.