Rüyada tamir edilen araba görmek

Rüyada tamir edilen araba görmek evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, nazara geleceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, çok zor günler geçireceğine, üzüleceğine ve yıpranacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, yeni ve daha büyük hedeflere göz dikileceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada tamir edilen araba gördüyseniz:

  • Maddi konularda biraz daha akılcı davranmak zorundasınız.

Rüyada tamir edilen araba görmek yarınlarına umutla bakacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada tamir edilen köprü irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tamir edilen cami görmek sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, umutlarının kırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tamir edilen okul görmek hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına delalet eder.

Rüyada tamir edilen ev iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada tamir edilen yol görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına delalet eder.

Rüyada tamir edilen ev görmek tartışmaların yakın zaman içinde ve zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, kazançlı bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada araba tamir yapmak çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına ve ileride yaşayacağı bir tartışmadan ötürü sevdiği bir kişiyi üzeceğine, büyük bir maddi refaha kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.