Rüyada tanıdığı birinin kolunun olmadığını görmek

Rüyada tanıdığı birinin kolunun olmadığını görmek mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, aldığı borçların katbekat artacağına, elinin darlığa düşeceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, çok iyi mevkilere geleceğine ve çok saygın bir kişi olacağına, kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine tabir olunur.

Rüyada tanıdığı birinin kolunun olmadığını gördüyseniz:

  • Hayatı yaşamaya öncelik vermeniz stresi azaltmanızı sağlayabilir.

Rüyada tanıdığı birinin kolunun olmadığını görmek ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, hak yolunu bulacağına alamet eder.

Rüyada başka birinin kolunun olmadığını görmek kendi işini kuracağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Rüyada birinin iki kolunun olmadığını görmek sevdiklerinin hep yanında olacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına ve lüks bir hayat geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin kolunun olmadığını görmek ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin kolunun olmadığını görmek nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına tabir olunur.

Rüyada birinin sol kolunun olmadığını görmek aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına, kazancın düşeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin sağ kolunun olmadığını görmek dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin tek kolunun olmadığını görmek çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments