Rüyada tanımadığın bir bayanla konuşmak

Rüyada tanımadığın bir bayanla konuşmak yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, evlerine dünürcü geleceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, ayrıca devlette önemli bir kademede görev alacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, unvan sahibi olacağına işarettir.

Rüyada tanımadığın bir bayanla konuşmak gördüyseniz:

  • Zaman olayları daha iyi değerlendirme imkanı bulmanızı sağlar.

Rüyada tanımadığın bir bayanla konuşmak mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın bir bayanla sohbet etmek o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın bir bayanla tartışmak yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir bayanla dans etmek girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına tabir olunur.

Rüyada bayanla konuşmak prestij kazanılacağına, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine tabir olunur.

Rüyada bir bayanla gezmek aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine ve çok büyük zararlara uğranacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına inanılır.

Rüyada bir bayanla konuşmak çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, zenginliğe kavuşacağına, malının üstüne mal ekleyeceğine işaret eder.

Rüyada bayanla evlenmek hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.