Rüyada tarih anlatmak

Rüyada tarih anlatmak kötü olaylar ile karşılaşacağına, uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, burnundan sineğin çıkması ise evlat sahibi olacağına, büyük mutluluk duyulacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, hastalanacağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine inanılır.

Rüyada tarih anlatmak gördüyseniz:

  • Bilgi veya haber saklamanız ya da bazı konuları zorlamanız sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada tarih hesaplama tartışmalar yaşanacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına delalettir.

Rüyada bi tarih görmek orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada net tarih görmek bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine rivayet eder.

Rüyada tarih anlatmak çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, muradına ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir tarih belirlemek maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, canını ve malını hiçe sayacağına yorulur.

Rüyada belli bir tarih hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir tarih verilmesi kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, keyfini, neşesini, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarih söylemek insan sevindireceğine, fırsatların heba edileceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.