Rüyada tarla kaldırmak

Rüyada tarla kaldırmak büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, bundan sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, çok zarar göreceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, verdiği emeklerin heba olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarla kaldırmak gördüyseniz:

  • Uzlaşmamakta ısrarcı olmanız durumda kazananı olmayan tartışmalar söz konusu olabilir.

Rüyada tarla çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve kendisini bazı kötü ve üzücü durumlarda bulacağına, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada sürülmüş tarla bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına inanılır.

Rüyada at ile tarla sürmek hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine alamet eder.

Rüyada tarla ölçmek kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, psikolojik olarak düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada tarla ekmek gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine yorulur.

Rüyada çamurlu tarla yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına işarettir.

Rüyada tarla kaldırmak iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine işaret eder.

Rüyada tarla ve su görmek de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.