Rüyada tarla süpürmek

Rüyada tarla süpürmek ailesi ile mutlu olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza, yaşanan güzel olaylar sayesinde sevince boğulacağına, gelişim içine girileceğine, çektiği çilenin unutulmasını sağlayacak kadar rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine inanılır.

Rüyada tarla süpürmek gördüyseniz:

  • Bazı şeyleri önceden tahmin edebilir, karşınızdaki kimselerin duygularını hissedebilirsiniz.

Rüyada tarla sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarla süpürmek gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına delalettir.

Rüyada tarla işi yapmak esenliğe kavuşacağına, hayatının kalan kısmında da o kimseyle birlikte işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada çamurlu tarla borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurak tarla herkesin takdirini toplayacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş tarla sürmek çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, gözyaşı döküleceğine tabir olunur.

Rüyada bir tarla satmak uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, bir koyduğu işten üç alacağına rivayet eder.

Rüyada tarla hazırlamak sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, sıkıntılı ve zor zamanlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.