Rüyada tarlada akrep görmek

Rüyada tarlada akrep görmek maddi kayıpların olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, planlarının gerçekleşeceğine, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, çektiği eziyetle baş başa kalacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada akrep gördüyseniz:

  • Yakın çevreniz içinde bulunan, mesela bir komşu ya da akrabayla yakınlaşmalarınız olması mümkündür.

Rüyada tarlada akrep görmek çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada akrep görmek akrep sokması maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına inanılır.

Rüyada tarlada düşmek aile işlerinin başına geçeceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine inanılır.

Rüyada tarlada sap toplamak söz, yetki ve imza sahibi olacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına işaret eder.

Rüyada tarlada uçmak elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarlada yol görmek düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına alamet eder.

Rüyada tarlada yatmak hayattan yana yüzünün güleceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine işarettir.

Rüyada tarlada su çıkması parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.