Rüyada tavuk kucaklamak

Rüyada tavuk kucaklamak işyerinde ve hanede bolluk ve bereketin hâkim olacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, parasının ve malının çoğalacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine, sağlığının kötüye gideceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına işarettir.

Rüyada tavuk kucaklamak gördüyseniz:

  • Farklı yöntemler denemeniz durumunda daha verimli sonuçlar alabileceğinizi göreceksiniz.

Rüyada tavuk ve tavuk kümesi görmek gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına yorulur.

Rüyada tavuk tavuk görmek daha sevgi dolu biri haline geleceğine, kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada tavuk ve tavuk pisliği görmek ters giden bir durumla karşılaşılacağına, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavuk gör dertlerden, tasalardan ve sıkıntılardan uzak, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada tavuk kesememek adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir tavuk sevmek bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına inanılır.

Rüyada tavuk kekmesi yapılan hataların büyük belalar getireceğine, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavuk eti gördüm para yatıracağına ve zarar edeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments