Rüyada tavuk sıçması

Rüyada tavuk sıçması huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, hayatının planlı ve programlı şekilde ilerleyeceğine, iş güç sahibi olacağına, karşısına çıkan diğer engelleri de rahat bir şekilde aştıktan sonra kendisini tamamen iş hayatına vereceğine, bu sayede çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya, maddi açıdan büyük bir zarara uğranacağına, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine işarettir.

Rüyada tavuk sıçması gördüyseniz:

  • İstikrarsız tavırları olan ya da mantıksız hareket etmiş kişilere yanlışlarını göstermeye çalışabilirsiniz.

Rüyada tavuk ve tavuk kümesi görmek aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma delalet etmektedir.

Rüyada tavuk tavuk görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, çok üzücü olaylar işe karşılaşacağına, bu durumlardan kurtulmak için çok sevdiği ve değer verdiği kişilerden destek isteyeceğine yorulur.

Rüyada tavuk ve tavuk pisliği görmek çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, zamanını allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine delalet eder.

Rüyada tavuk gör kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına işarettir.

Rüyada tavuk ayıklamak keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine inanılır.

Rüyada tavuk saklamak hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine delalettir.

Rüyada tavuk un yumurtlaması onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, tatsızlıklar çıkacağına, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine delalettir.

Rüyada tavuk eti yedirmek kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.