Rüyada tekne batması

Rüyada tekne batması yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, endişe ettiği işlerin son bulacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Rüyada tekne batması gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki kişilerle gelişen ani olaylar sevdiklerinize zaman ayıramamanıza neden olabilir.

Rüyada tekne tekne hamur görmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, geçim derdi yaşamayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada tekne itmek çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tekne batması ancak daha sonra çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına delalettir.

Rüyada tekne yat görmek iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına yorulur.

Rüyada tekne ile kacmak kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sakınılan bir şeye nazar değeceğine tabir olunur.

Rüyada tekne pervanesi yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada tekne çalmak kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, kazancında artış olacağına rivayet eder.

Rüyada tekne turu tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, parasının üstüne para ekleyeceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments