Rüyada telefonla ağlamak

Rüyada telefonla ağlamak huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına, donatacağına, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, üzüntü duyacağına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına inanılır.

Rüyada telefonla ağlamak gördüyseniz:

  • Bazı konularda fazla paylaşımcı olabilir.

Rüyada telefonla uğraşmak şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada telefonla işletilmek hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada telefonla konuşmak kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada telefonla görüşmek üzüleceğine, zor durumda kalacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine inanılır.

Rüyada cep telefonla aranmak verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada telefonla ulaşamamak verilen  sözlerin tutulacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına işarettir.

Rüyada telefonla konuşamama huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, çalışmada çıkan bir sorun yüzünden baş ağrısına sebep olacak bir kişiden öneri alınacağına ve deyim yerindeyse bu kişinin gevezeliklerinin ve boş boğazlıklarının çekileceğine rivayet eder.

Rüyada telefonla ağlamak kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments