Rüyada teröristlere yemek vermek

Rüyada teröristlere yemek vermek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, eşi ile problemler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada teröristlere yemek vermek gördüyseniz:

  • Keyfini çıkartın.

Rüyada teröristlere yemek vermek varolan borçların yakında ödeneceğine, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada teröristlere silah sıkmak dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada teröristlere el bombası atmak hayallerini ve arzularını gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada teröristlere esir olmak kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada teröristlere yakalandığını görmek yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada teröristlere karşı savaşmak alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, birbir türlü sorunla boğuşmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada teröristlere esir düşmek zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada silahla teröristlere ateş etmek maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments