Rüyada testis kopması

Rüyada testis kopması iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine delalettir.

Rüyada testis kopması gördüyseniz:

  • Bonkörlük sınırlarınızı zorlamamanızda fayda var.

Rüyada testis ellemek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, çok mutlu olacağına, istediği herşeye kavuşacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine delalettir.

Rüyada testis kopması isteklerinin erteleneceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine, yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına delalettir.

Rüyada kadının testis görmesi anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına rivayet eder.

Rüyada kıllı testis görmek şansının açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, yeni bir işte tartışma yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada testis yüzünün hep güleceğine, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına işarettir.

Rüyada testis görmek kendisini kurtuluşa götüreceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada testis sıkılması arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine tabir olunur.

Rüyada erkek testis görmek kısa bir zaman içinde kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments