Rüyada tokat atmak ve tokat yemek

Rüyada tokat atmak ve tokat yemek kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada tokat atmak ve tokat yemek gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşma ya da düzenleme konusunda yapacak çok şeyiniz olmayabilir.

Rüyada tokat atmak ve tokat yemek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, ancak daha sonra sorunların aşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada tokat atmak tokat yemek çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, çok hayırlı işlere atılacağına işaret eder.

Rüyada bir kadına tokat atmak çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine, rızkının artacağına delalet eder.

Rüyada doktora tokat atmak kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada öğretmene tokat atmak üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine alamet etmektedir.

Rüyada amcaya tokat atmak yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasına tokat atmak yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, rahat bir hayata adım atılacağına rivayet eder.

Rüyada karıma tokat atmak kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments