Rüyada tomarla görmek

Rüyada tomarla görmek hiçbir zaman yokluğa ve fakirliğe düşmeyeceğine, bol nimete kavuşacağına, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, huzursuzlukların son bulacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, karalar bağlayacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, mal edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tomarla gördüyseniz:

  • Maddi manevi size bedel ödetebilecek veya size kendinizi kötü hissettirebilecek kişilerden uzak durun.

Rüyada tomarla görmek koltuğunun yükseleceğine, gelirinin artacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına delalettir.

Rüyada tomarla para çaldırmak şaşkın olacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına delalettir.

Rüyada tomarla anahtar görmek elinin bollaşacağına, işinin gücünün yaver gideceğine, yol göstereceğine, tecrübelerini aktaracağına alamet etmektedir.

Rüyada tomarla para toplamak iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına yorulur.

Rüyada tomarla para görmek diyanet ekmeğini alın teri ile kazanacağına, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, böylece rüyayı gören kişinin, sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkasında tomarla para görmek maddi zarara uğrayacağına, gelir kaybedeceğine, aile bireyleri ile tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tomarla kağıt para görmek fakirin de gittikçe daha yoksul hale geleceğine, rahat edeceğine, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına tabir olunur.

Rüyada birine tomarla para vermek atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments