Rüyada topuk yaralanması

Rüyada topuk yaralanması darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, şöhret elde edeceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, hacetinizin giderilmesine, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine, çok mutlu olacağına, sevineceğine, çok büyük mutluluklar tadacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına inanılır.

Rüyada topuk yaralanması gördüyseniz:

  • Çıkabilecek tatsızlıkları önlemek için önyargılı tutumlarınızdan vazgeçmelisiniz.

Rüyada topuk morarması kişinin hayatında her işinin yolunda gideceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada topuk yaralanması sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada topuk sesi sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, ekmeksiz ve parasız kalacağına inanılır.

Rüyada topuk görmek iş aramak ve bu süre zarfında cepten yemek zorunda kalınacağına, başarılarının sürekli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada topuk da yara görmek işlerin hayırlı kapılar açacağına, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, herkesin şaşırtılacağına delalettir.

Rüyada topuk kırılması nedir bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına yorulmaktadır.

Rüyada yarık topuk görmek ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, işlerin düze çıkarılacağına işaret etmektedir.

Rüyada topuk derisinin soyulması kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, mubah olan kavramlardan ve gerçeklerden uzaklaşacağına delalet eder.

One thought on “Rüyada topuk yaralanması

  1. Merabalar benim rüyamda ayak topuklarımda derin kesikler vardı vede çok sızlıyodu canım yaniyodu ama yürümekten de asla vazgeçmiyodum yolumda ilerliyodum anlami ne acaba yardimci olursaniz sevinirim

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.