Rüyada tozlu halı

Rüyada tozlu halı gözden düşeceğine, ayıplanacağına, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, bundan büyük kazanımlar elde edeceğine ve olumlu dönüşümler alacağına, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, çok mutlu olacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine işarettir.

Rüyada tozlu halı gördüyseniz:

  • Sizi mutlu edebilecek bir olay onun sizden uzaklaşmasına neden olabilir.

Rüyada tozlu tabak iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına, kazancının hiç azalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada tozlu yol görmek bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tozlu halı ömür boyu başarılı olacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına yorulur.

Rüyada tozlu eşya etrafındaki insanlara yardım edeceğine, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada tozlu kar görmek yokluk nedir bilmeyeceğine, saadete ereceğine, zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada tozlu cam görmek sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, dik durmaya çalışacağına rivayet eder.

Rüyada tozlu bir yer görmek aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bir evi tozlu görmek ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments