Rüyada tramvay yolculuk yapmak

Rüyada tramvay yolculuk yapmak hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, düzeninin yıkılmayacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin başına gelen her olayda daha ılıman bir tavır sergileyeceği için çevresi tarafından da daha sevilen bir insan haline geleceğine, evlatlarından memnun olacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada tramvay yolculuk yapmak gördüyseniz:

  • Özgürlük arayışınız artıyor.

Rüyada tramvay yolculuk yapmak kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  işaret eder.

Rüyada tramvay kullanmak işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada tramvay beklemek zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, fikirlerinin amacına ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tramvay devrilmesi esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada tramvay istasyonu görmek rahatın kaçacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada tramvay kaçırmak gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine alamet eder.

Rüyada tramvay yolu nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada tramvay bileti almak elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments