Rüyada turuncu çiçek koparmak

Rüyada turuncu çiçek koparmak kazalardan ve belalardan korunacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, sevdiği kişiler ile yola çıktığı işlerin ister istemez bir noktada kilitlenip kalacağına, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Rüyada turuncu çiçek koparmak gördüyseniz:

  • Verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz mantıken olduğu kadar fiziksel olarak da mümkün olmayabilir.

Rüyada turuncu çiçek koparmak eş, dost ya da akrabalardan birine verilen sözlerin parasal sorunlar yaşanması yüzünden ödenemeyeceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada turuncu renkli çiçek görmek çalışmaların çok büyük bir sorunun kapısını açacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine, işinde en iyisi olacağına yorulur.

Rüyada turuncu çiçek almak hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarı ve turuncu çiçek görmek işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, büyük üzüntüler olacağına alamet etmektedir.

Rüyada turuncu çiçek tarlası görmek şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, yaraların merheminin bulunulacağına delalet etmektedir.

Rüyada saksıda turuncu çiçek görmek sağlığıyla ilgili olarak pek sorun yaşamayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde zarar edebileceği bir işe girse bile bu durumu kazanca çevireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada turuncu çiçek toplamak yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına rivayet eder.

Rüyada turuncu çiçek görmek maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments