Rüyada üniversiteyi kazanıp gitmemek

Rüyada üniversiteyi kazanıp gitmemek faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına, ömrünün uzun olacağına, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, şansın ve bahtının da açılacağına delalet eder.

Rüyada üniversiteyi kazanıp gitmemek gördüyseniz:

  • Mücadele içeren veya rekabet ortamlarına girmeniz yenilenmenizi sağlayabilir.

Rüyada üniversiteyi kazanıp gitmemek düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına, yeni bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada üniversiteyi kazanıp gitmek tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına delalettir.

Rüyada para kazanıp saymak aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına ve küslüklerin son bulacağına bu sayede de rüyayı gören kişinin ağız tadının yerine geleceğine, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine işaret eder.

Rüyada üniversite kazanıp başka şehre gitmek yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyada üniversiteyi bitirememek hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada istediğin üniversiteyi görmek işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine yorulur.

Rüyada üniversiteyi kazandığını duymak maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada okuduğu üniversiteyi görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments