Rüyada üst üste kaban giymek

Rüyada üst üste kaban giymek kişinin gülen yüzünün solacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada üst üste kaban giymek gördüyseniz:

  • Maddi anlamda da bazı başlıklar daha fazla ilgi çekebilir.

Rüyada üst üste kaban giymek huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor kaban isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına rivayet eder.

Rüyada kaban ihya ticarette zarar edeceğine, korkularından, kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaban denemek büyük bir ilgi ve değer göreceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada kırmızı kaban çok iyi ve dürüst birisi olduğu halde kendisine destek olacak ve yardım edecek bir kişi bile bulamayacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada gri kaban giymek yükseleceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza tabir olunur.

Rüyada kaban almak büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada kaban çaldırmak hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.