Rüyada üstüne kan bulaştığını görmek

Rüyada üstüne kan bulaştığını görmek zararın gittikçe daha da artacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, şansının her zaman yaver gideceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, çalışma esnasında gösterilecek başarı sayesinde yönetimden çok büyük övgüler geleceğine, huzurlu bir insan olacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına alamet etmektedir.

Rüyada üstüne kan bulaştığını gördüyseniz:

  • Sunulan yardımları nezaketle kabul ettiğiniz taktirde zorluk çektiğiniz şeyleri rahatlıkla halledebilirsiniz.

Rüyada üstüne kan bulaştığını görmek elinden geliyorsa ona borç vereceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına delalettir.

Rüyada büyük abdestinin üstüne bulaştığını görmek çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, net bir bakış açısı kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstüne çamur bulaştığını görmek zorluklarla boğuşulacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına işaret etmektedir.

Rüyada cin bulaştığını görmek parasal ferahlığa çıkılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada çamur bulaştığını görmek uzun zamandan beri yaşanmamış olan zararlarla karşılaşılacağına ve kimseden destek alınamadığı için büyük bir çıkmaza girileceğine, pek çok iş fırsatının ayağına geleceğine işaret eder.

Rüyada hastalık bulaştığını görmek ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, hayırlı kişiler ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada bokun bulaştığını görmek sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, verimin, bolluğun ve bereketin düşeceğine yorulur.

Rüyada üzerine kan bulaştığını görmek dinen sakıncalı bir iş işlediğine, büyük borçların altında ezileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.