Rüyada uzak bir yerden gelmek

Rüyada uzak bir yerden gelmek iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine ve büyük üzüntüler yaşayacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, yaptığı işler sayesinde kazanç elde edeceğine, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, sevinçli ve hayır getirecek bir haber alınacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına işaret eder.

Rüyada uzak bir yerden gelmek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sizin için neler yapabileceğine değil, sizin diğerleri için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.

Rüyada uzak bir yerden gelmek bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine delalettir.

Rüyada uzak bir yerden misafir gelmesi sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine işarettir.

Rüyada uzak yerden akraba gelmesi yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada birinin uzak bir yerden geldiğini görmek suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, kendi dualarının allah katında kabul olacağına yorulur.

Rüyada uzak yerden misafir gelmesi kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına yorulmaktadır.

Rüyada uzak köy görmek iyi niyetle ses çıkarmayan rüya sahibinin bu durumdan hoşnut olmayarak yöneticileriyle görüşeceğine, uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzak durmak özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına yorulur.

Rüyada birinin uzak durması sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin rayından çıkacağına, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.