Rüyada uzaktan birinin gelmesi

Rüyada uzaktan birinin gelmesi önün açılacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, hafif ve iyi hissedeceğine, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, içinde bulunduğu dertleri kendi başına ortadan kaldıracağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada uzaktan birinin gelmesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda daha fazla tecrübe kazanabilir, sizin için yararlı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada birinin uzaktan bakması maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Rüyada uzaktan birinin gelmesi ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına işaret eder.

Rüyada uzaktan tanıdığın birinin ölmesi bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin size uzaktan bakması çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, sorunlarının sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin seni uzaktan izlemesi maddi olarak ferahlık yaşanacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına işaret eder.

Rüyada tanıdık birinin uzaktan bakması çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada uzaktan birinin öldüğünü görmek kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada birinin sana uzaktan bakması zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.