Rüyada üzerine kaka yapilmasi

Rüyada üzerine kaka yapilmasi hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine ve bazı istenmeyen olayların yaşanacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, ticaret hayatında cesaretini kaybedeceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, sahip olduklarının da çoğalacağına, kendisi için mal mülk alacağına, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, eline geçen bütün imkânları kullanarak başka insanları çok mutlu edecek ve çok hayır duası almasını sağlayacak bazı işlere gireceğine, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, bir sebeple kişinin çok büyük bir öz güven kaybı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada üzerine kaka yapilmasi gördüyseniz:

  • Ortaya koymak istediğiniz bir işte yanılsamalar yaşanabilir.

Rüyada üzerine kaka yapilmasi işlerin ve düzenin bozulacağına ve ortaklıkların biteceğine, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine alamet eder.

Rüyada üzerine kaka atılması karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine rivayet eder.

Rüyada birinin üzerine kaka yapmak yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni mekânlara gireceğine, yüzünün güleceğine, kaderinin güzel ve hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada bebek üzerine kaka yapması maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine ve en büyük hedeflerinden birinin de gerçek huzuru bulmak olacağına işaret eder.

Rüyada üzerine kaka bulaşması faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin üzerine kaka yapması hanenizde bereket yoksa hanenize bolluk ve bereket geleceğine, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına alamet etmektedir.

Rüyada üzerine kaka yaptığını görmek hasta olanın da iyileşeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine işaret eder.

Rüyada halı üzerine kaka yapmak kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments