Rüyada üzüntülü birini görmek

Rüyada üzüntülü birini görmek ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, bu sorunların gittikçe büyüyeceğine, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine inanılır.

Rüyada üzüntülü birini gördüyseniz:

  • Hiçkimsenin başarabileceklerinizi engellemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada üzüntülü birini görmek para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine rivayet eder.

Rüyada birini üzüntülü görmek problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birini üzüntülü görmek elindekileri de yitireceğine, geçim derdinin sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada ölen birini üzüntülü görmek kendisini çok yıpratacağına, ele geçen kazancın azalacağına tabir olunur.

Rüyada üzüntülü görmek mutluluk dolu haberler alınacağına, kendisini yıpratacağına inanılır.

Rüyada bir başkasını üzüntülü görmek kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine tabir olunur.

Rüyada üzüntülü kalabalık görmek böylece büyük kazançlar elde edileceğine, refah içinde olacağına delalettir.

Rüyada eşini üzüntülü görmek yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments