Rüyada vahşi kedi saldırması

Rüyada vahşi kedi saldırması zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, koyu muhabbette kalacağına, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, bir fitne çıkarmaya inanılır.

Rüyada vahşi kedi saldırması gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya sosyal ilişkilerinizi ilgilendiren konularda gelişmeler diğerlerine sizin yolunuzdan gitmekten başka bir seçenek bırakmayabilir.

Rüyada vahşi kedi saldırması karşılaşacağı her türlü haksızlıkla ömrünün sonuna kadar mücadele edeceğine, kazancının allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına alamet eder.

Rüyada vahşi kara kedi görmek zevki sefa içinde yaşayacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine tabir olunur.

Rüyada vahşi kedi sevmek sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada siyah vahşi kedi görmek zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Rüyada vahşi kedi görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, onların başarıları ile gururlanacağına yorulur.

Rüyada beyaz vahşi kedi görmek maddi ve manevi olarak sevineceğine, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine işarettir.

Rüyada evde vahşi kedi görmek hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına ve büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vahşi kedi yavrusu görmek devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments