Rüyada vajinal beyaz akıntı görmek

Rüyada vajinal beyaz akıntı görmek platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine, sıkıntılı günler geçireceğine, müreffeh bir yaşama sahip olacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, büyük aksilikler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada vajinal beyaz akıntı gördüyseniz:

  • Genelde iyimser bir yapı izliyorsunuz.

Rüyada vajinal beyaz akıntı görmek sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, çaresiz durumlara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada vajinal akıntı görmek böylece yeni bir hayata adım atılacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, borçlarının çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendinden beyaz akıntı geldiğini görmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, memur ise terfi edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada rahimden beyaz akıntı gelmesi nedir insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, hüsrana uğratacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz akıntı buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kulaktan beyaz akıntı gelmesi allah katında makbul olacak işlere atılacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına yorulur.

Rüyada kendi vajinadan beyaz akıntı gelmesi o kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, mutluluktan havalara uçacağına yorulur.

Rüyada vajinadan beyaz akıntı geldiğini görmek daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, dertlerin ve sorunların artacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments