Rüyada vücudun esmerlesmesi

Rüyada vücudun esmerlesmesi iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, hayır işleri yapmayı da ihmal etmeyeceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, edilen duaların kabul olacağına ve hayır getirecek bir işin başına geçirileceğine, rakiplerin üzüleceğine, meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, sıkıntılı ve sorunlu olaylar ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada vücudun esmerlesmesi gördüyseniz:

  • Hazırlıksız yakalanmamak için gerekli tedbirleri almalısınız.

Rüyada vücudun iltihaplanması eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine, can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vücudun kilitlenmesi kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vücudun karıncalanması günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada vücudun parlaması şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada tüm vücudun titremesi bir sebeple rüyayı gören kişinin çok sinirleneceğine, hasta olanlar için şifa bulmaya rivayet etmektedir.

Rüyada vücudun yağlanması sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, kısa bir süre öncesine kadar hayal ettiği ne varsa hepsini yaşayacağına işarettir.

Rüyada vücudun şişmesi elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, sevdikleri ile kavuşacağına yorulur.

Rüyada vücudun kabarması kolay yollardan rızık sahibi olacağına, geniş geniş yaşayacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments