Rüyada yaşadığın yerin bombalanması

Rüyada yaşadığın yerin bombalanması yeni arkadaşlıklar kuracağına, ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, uzun zamandan beri beklenen terfinin başka bir kişiye verileceğine, zorluklarla boğuşulacağına, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine işarettir.

Rüyada yaşadığın yerin bombalanması gördüyseniz:

  • Sorun yaratmaya çalışan veya yanıltıcı bilgi taşıyan kişilerle uğraşmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada yaşadığın yerin bombalanması büyük ve başarılı kişiler ile tanışılacağına, yaşamını kolaylaştıracağına inanılır.

Rüyada yaşadığın yerin eski halini görmek bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına, kısmetlerinin bol olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşadığın yerden ayrılmak üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, kurtuluşa ereceğine, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşadığın bir olayı görmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine inanılır.

Rüyada yaşadığın şehri su basması başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına delalet eder.

Rüyada yaşadığın olayı görmek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, işe giren herkesin kalkınacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaşadığın şehrin yıkıldığını görmek sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sürekli eski yaşadığın evi görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına, başarıya giden yollarını açacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments