Rüyada yatakta yüzmek

Rüyada yatakta yüzmek kendisini yüksek yetkiler ile üst mevkilere terfi ettirecek bazı çalışmalar ortaya koyacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kısa bir süre sonra toparlanacağı düşünülürken daha da kötüleşmeye başlayacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, borçlarının biteceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, iş ve alışverişinde durgunluk olacağına alamet eder.

Rüyada yatakta yüzmek gördüyseniz:

  • Güvenilir bilgilere ulaşana kadar beklemelisiniz.

Rüyada yatakta küf görmek geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada yatakta köpek bir sebeple biraz daha azim ve sabır göstermesi gerektiğine, bu şekilde davranırsa istediği herşeye rahat bir şekilde ulaşacağına, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına tabir olunur.

Rüyada yatakta koç görmek sonradan da bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olur duruma geleceğine, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına alamet eder.

Rüyada yatakta korkmak insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatakta vurulmak değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatakta un görmek tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yatakta ölmek eşlerin birbirlerinden çok soğuyacaklarına ve bu durumu ortadan kaldırmak için araya giren bazı kişilerin işlerin daha da içinden çıkılmaz bir hal almasına sebep olacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yatakta yüzmek kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments