Rüyada yavru kedinin olması

Rüyada yavru kedinin olması güzel günlerin yaklaştığına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, kazalardan, belalardan korunacağına, ahiret inancına göre yaşanacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru kedinin olması gördüyseniz:

  • Belli düzenlemeler yapmanın veya belli düzenlemelerin ya da anlaşmaların zamanı geldiğini hissettiren olaylar yaşanabilir.

Rüyada yavru kedinin yanması uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine inanılır.

Rüyada yavru kedinin olması dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına işaret eder.

Rüyada yavru kedinin konuşması mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, işlerin hayırlı kapılar açacağına alamet etmektedir.

Rüyada yavru kedinin yüzdüğünü görmek sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada yavru kedinin üstüne atlaması bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yavru kedinin uyuduğunu görmek borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına delalettir.

Rüyada yavru kedinin ağladığını görmek helal rızka sahip olunacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına alamet eder.

Rüyada yavru kedinin fare yakalaması kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, kavgaların biteceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments