Rüyada yeni ekilmiş buğday görmek

Rüyada yeni ekilmiş buğday görmek atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına ve bu kadar sorun varken daha kötü ve düzensiz bir dönem geçireceğine, iyi anlaşacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan da kurtulacağına, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, yüzünün eskisi gibi güleceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, iş dünyasında sevilen ve saygı gösterilen bir kişi olunacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni ekilmiş buğday gördüyseniz:

  • Olumsuz konuşmalar bir yana kimseyi övmeye bile kalkmamalısınız çünkü yanlış anlaşılabilirsiniz.

Rüyada yeni ekilmiş buğday görmek huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, çok zengin olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ekilmiş yeşil buğday görmek sevilen bir akraba yüzünden ihanete uğranacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına alamet eder.

Rüyada yeni ekilmiş bahçe çevresindeki herkese yardımcı olacağına, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni ekilmiş tarla görmek hikmet sahibi olacağına, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ekilmiş buğday görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına işaret eder.

Rüyada yeni ekilmiş çiçek görmek şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, çok üzüntülü zamanlar geçireceğine ve hayatını çok kötü bir şekilde etkileyecek olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada yeni ekilmiş bahçe görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni ekilmiş toprak görmek işlerine yeteri kadar konsantre olamaması neticesinde kovulma tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments