Rüyada yeşil ayet

Rüyada yeşil ayet çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine, kötü günlerini arkasında bırakacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil ayet gördüyseniz:

  • Bazı kişileri köşeye sıkıştırma veya geçme konusunda kendinizce planlar yapıyor olabilirsiniz.

Rüyada yeşil elbise ve yeşil ayakkabı giymek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, borcunun çok olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil yeşil görmek ummadığı yerden rızka nail olmaya, üzüleceğine ve yıpranacağına delalettir.

Rüyada yeşil yeşil karpuz görmek yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada yeşil top deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine inanılır.

Rüyada yeşil yer herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına alamet eder.

Rüyada yeşil kır görmek girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil göz farı nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil tişört verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine, istediği noktalara geleceğine ve planladığı kariyeri yapacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.